+372 5355 3906
info@fasadfromjapan.com

Reg code: 12855304

KMKR: EE101798745

KMEW eelised

Pleekimiskindlus

Keraamiline kiht kaitseb värvikihti tõhusalt ultraviolettkiiruse pleegitava mõju eest.

Fotokeraamiline paneel

Mitteorgaaniline värvkate

fasadnye-paneli-kmew-stabilnost

Jätka lugemist

Ventileeritava süsteemi vajalikkus

Ventileeritava süsteemi vajalikkus

Tavaliselt kaasneb hoone suure hermeetilisusega temperatuuride erinevus, mille tulemusena tekib kastepunkti temperatuur. Tugikonstruktsioonidele kogunev niiskus märgab soojustust, mis toob kaasa selle omaduste halvenemise. Tänu KMEWi ventileeritavale konstruktsioonile luuakse õhuvahe, mis juhib niiskuse hoonest välja ning sellega koos ka kastepunkti tekkimise võimaluse, mis kokkuvõttes pikendab tunduvalt hoone eluiga.

Jätka lugemist

Külmakindlus – optimaalsed materjalid kasutamiseks külmas ja lumerohkes piirkonnas

Ceradir-seeria paneelid

Tänu seesmistele õhumullidele on Ceradir kaalult kerge materjal, mis mikropragudesse sattunud vee külmumise korral imab sellise suurenenud mahu endasse.

Neoroc-seeria paneelid

segu elastsetest mikrograanulitest, mis mitte üksnes ei muuda materjal kergemaks, vaid kaitsevad plaati ka lagunemise eest mikropragudesse sattunud vee külmumise korral.

Külmuva vee jõud on suunatud mitte materjali seintele, vaid elastsetele mikrograanulitele, mis annavad survele paremini järele.

fasadnye-paneli-kmew-morozostoikost1

Jätka lugemist

Heliisolatsioon

Fassaadipaneelidel on suurepärased heliisolatsiooni omadused. See on eriti aktuaalne auto- ja raudteede lähedal elavate inimeste jaoks. Vaatamata suhteliselt väikesele paksusele summutavad fiibertsemendist paneelid suurepäraselt müra, säästes sel viisil inimesi.

Jätka lugemist

Maavärinakindlus

Jaapan asub Vaikse ookeani seismiliselt aktiivses piirkonnas. Seepärast pöörab KMEW fassaadikattematerjalide väljatöötamise ja nende kinnituse juures suurt tähelepanu materjalide maavärinakindlusele.

Jätka lugemist

Hea kvaliteet

Kuidas KMEW tagab oma jätkuvalt kõrge kvaliteedi?

Paneele toodetakse Jaapani standardi JIS A5422-2008 kohaselt Jaapanis asuvates kaasaegse tehnoloogia ja laboritega tehastes. Insenerid on määranud fiibertsemendist paneeli materjali optimaalse koostise. Tänu selle materjali kasutamisele eristuvad meie paneelid pikaealisuse, tugevuse ja ilmastikukindluse poolest. Paneelid saavad oma tugevuse autoklaavis, kõrge temperatuuri (160…170 kraadi) ja rõhu juures (6…7 atm). Selliselt töödeldud materjalis moodustuvad kaltsiumhüdrosilikaadi kristallid. Need kristallid annavad fiibertsemendi struktuurile erilise tugevuse ja stabiilsuse.

Keskkonnasõbralikkus

KMEW ei kasuta fassaadikattepaneelides asbesti.
Tootmises kasutatakse ainult ökoloogilisi materjale: kvartsliiva, tsementi, tsellulooskuidu ja polüpropüleeni.

kmew-fasad-ekologichnost

Jätka lugemist